Bójka na słówka

Bójka na słówka. Gra do nauki angielskiego, czyli gra do nauki angielskiego to wciągająca i pełna emocji rozrywka, dzięki której poprawisz swój refleks, spostrzegawczość a co najważniejsze w miły i zabawny sposób nauczysz się nowych i przydatnych słówek w języku angielskim

Graj, rywalizuj i ucz się!

Bójka na słówka. Gra do nauki angielskiego, czyli gra do nauki angielskiego to wciągająca i pełna emocji rozrywka, dzięki której poprawisz swój refleks, spostrzegawczość a co najważniejsze w miły i zabawny sposób nauczysz się nowych i przydatnych słówek w języku angielskim. Jak wiadomo gry towarzyskie to hobby, które w ostatnim czasie zyskuje na popularności wśród Polaków, dzięki nim możemy spędzić czas w gronie rodziny, znajomych a przy tym poćwiczyć naszą pamięć umysł a czasem nauczyć się czegoś zupełnie nowego. Gra jest świetną propozycją zarówno dla dzieci jak i dorosłych, Świetnie sprawdzi się dla opornych w standardowych metodach nauki. Z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Twoje dziecko nie wykazuje zbyt dużych chęci i szukasz sposobu aby zachęcić je do do nauki języka angielskiego, lub może sam chciałbyś poszerzyć swoje słownictwo bądź przypomnieć podstawowe wyrażenia? Jeśli odpowiedź brzmi TAK! Bójka na słówka będzie świetnym rozwiązaniem w obu przypadkach.

W zestawie znajdziemy kolorowe karty z wieloma zabawnymi ilustracjami, minisłowniczek obrazkowy, który rozwieje wszelkie wątpliwości językowe w czasie rozrywki, wyrażenia przydatne podczas gry, oraz niezbędne instrukcje. Gra z pewnością nie znudzi się szybko, ponieważ mamy do dyspozycji aż 3 wersje gry, dostosowane do poziomu umiejętności graczy: dla osób początkujących – jeśli chcemy zagrać z dzieciakami, które nie potrafią jeszcze czytać, nie będzie to stanowiło problemu. Dla bardziej zaawansowanych – jeśli mamy ochotę na pojedynek z osobami, które znają już angielski. W skład gry wchodzą również dwa zestawy słownictwa, które pozwolą na opanowanie około 200 wyrazów.

Dzięki tej grze:

  • udoskonalisz i poszerzysz swoje słownictwo w języku angielskim
  • sprawnie i szybko poprawisz spostrzegawczość i refleks
  • utrwalisz około 200 angielskich słówek
  • będziesz się doskonale bawić!

W skład zestawu gry wchodzą:

  • 105 kart z różnymi kolorowymi ilustracjami
  • przydatne zwroty i wyrażenia
  • słowniczek obrazkowy
  • 17 kategorii tematycznych: cza wolny, szkoła, kuchnia, dom, zwierzęta, części ciała, transport, miasto, uczucia i wiele innych
  • 3 warianty gry
  • 2 zestawy słówek na dwóch poziomach zaawansowania

Przeciętny czas trwania rozgrywki to 10-15 minut. Liczba graczy od 2 do 8 osób. Gra przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Producentem gry jest EDGARD wydawnictwo działające na rynku polskim od 1996 roku, specjalizuję się w wydawaniu książek, audiobooków oraz publikacji multimedialnych do nauki języków obcych. Publikacje cenione są za wysoką jakość merytoryczną, ponadprzeciętne i profesjonalne przygotowanie.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com